Bize Ulaşın : 05327876811

Kurumsal

Uluslararası doğal taş pazarında edindiğimiz tecrübemizle, başta İtalya olmak üzere, Yunanistan, İspanya, Hindistan ve Çin’den ithal ettiğimiz seçkin, kaliteli, butik mermerlerin Kayseri develi depomuzda toptan, perakende ve proje bazlı olarak satışını yapmaktayız.

Türkiye’deki ve dünyanın farklı noktalarındaki projelere yaptığımız mermer tedariğimizle ve yurtiçindeki depo satışlarımızla sektörümüzde hızla büyümeye devam ediyoruz.

Ürün gruplarımız içerisinde Volakas mermer, Bianco Carrara mermer, Calacatta mermer, Bianco Sivec mermer, Kyknos mermer gibi dünyanın önde gelen beyaz mermerlerinin yanı sıra, Serpegiante Light, Serpegiante Dark, Dark Emperador mermer, Nero Marquina mermer gibi farklı renk ve seleksiyonlardan ithal mermerler de bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi kaliteyi en iyi fiyat politikasıyla pazara sunma gayretindeyiz.

Her zaman sektördeki gelişim ve değişimi yakından takip ediyoruz.

 

Develi Firuze Mermer

Vizyonumuz

Müşteri Ağımızı Genişletmek. En İyi Olmak. Kurumsallaşarak Kayseri de Mermer Şirketleri Arasında En İyi Firma Firmaolmaktır. Titizliğimizden Ödün Vermemek. Müşterilerimizin Bizi Getirdiği Konumu Kaybetmemek. Kaliteden Ödün Vermemek.

Misyonumuz

İşyerimizin kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin, ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak Hizmetlerimizi sunarken çevreye ve doğaya zarar vermemek. Hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerle uyum içerisinde olmak.

 

 

 

Back to Top